Novinky
Daikin Altherma 3M

Čerpadlo Daikin monoblok se slevou

22. 6. 2023

Využijte výjimečné cenové akce na tepelné čerpadlo typu monoblok Daikin Altherma 3 M za neuvěřitelných 222 000 Kč včetně DPH a montáže! Je vhodné do domů s tepelnou ztrátou do 9 kW a podlahovým vytápěním nebo modernějšími nízkoteplotními radiátory. Šetří místo, protože nepotřebuje vnitřní jednotku a rozměry té venkovní jsou velmi úsporné.

Daikin Altherma 3 M se může pochlubit vylepšeným designem i výkonem: energetická účinnost třídy až A+++, spolehlivý provoz do venkovní teploty -25 °C, teplota výstupní vody 55 °C při venkovní teplotě -15 °C. Kompaktní rozměry venkovní jednotky (1 250 x 770 x 362 mm) šetří místo u domu, bez vnitřní jednotky se s tepelným čerpadlem typu monoblok obejdete úplně. Čerpadlo je vhodné zejména pro menší novostavby nebo rekonstruované objekty, které už jsou vybaveny (nebo je to plánováno) podlahovým vytápěním či zmíněnými nízkoteplotními radiátory.

I na toto tepelné čerpadlo přitom můžete čerpat státní dotaci. Nízkopříjmové skupiny obyvatel mohou žádat o kotlíkovou dotaci ve výši až 180 000 Kč (pokud je monoblok využíván i pro ohřev teplé vody pro domácnost), ostatní pak o příspěvek až 100 000 Kč z NZÚ. Vždy přitom musí jít o náhradu nevyhovujícího zdroje vytápění (starý neekologický kotel na tuhá paliva I. a II. emisní třídy, elektrokotel či přímotopy starší dvou let a výhledově také plynový kotel starší 20 let). Rádi vám poradíme, na jakou dotaci máte případně nárok, a vyřídíme ji z vás ZDARMA.