Novinky

Barevná proměna vnitřních klimatizačních jednotek Stylish

5. 6. 2020

Už od začátku tohoto roku se můžete těšit z řady nástěnných klimatizací Daikin Stylish, které budou nově k dispozici ve 4 provedeních: kompletně bílá, stříbrná, matně černá a černá s dekorem černého dřeva na předním panelu.

Oblíbená řada Stylish byla uvedena na trh na jaře roku 2018 a hned si získala četné příznivce díky své vysoké energetické účinnosti (A+++ pro vytápění i chlazení) a uživatelské přívětivosti v kombinaci se špičkovým designem. Ten byl oceněn na několika prestižních světových designových soutěžích – Good Design Award, IF Design Award a Red Dot Award.

Nově si zákazník může vybrat nerušivou bílou klasiku, nebo naopak doplnit svůj interiér stříbrným nebo černým spotřebičem. Vnitřní jednotka klimatizace Stylish však může mít na předním panelu i atraktivní dekor černého dřeva. Se svými kompaktními rozměry a čistým designem zapadne doslova do každého interiéru.

Řada Stylish také využívá inteligentní teplotní čidlo. To automaticky aktivuje speciálně navržené klapky, které zajišťují rovnoměrné rozložení teploty a proudění vzduchu po celé místnosti a tím eliminují nepříjemný průvan. Jde o tzv. Coandův efekt. Zařízení řady Stylish nejprve určí vzorec proudění vzduchu podle toho, jestli je zapotřebí místnost vytápět nebo chladit. Je-li zařízení přepnuté do režimu vytápění, dvě klapky směrují vzduch dolů (svislé proudění vzduchu). Naopak při chlazení klapky směrují vzduch nahoru (stropní proudění vzduchu).

Další technologické vychytávky

Vnitřní jednotky Stylish využívají technologii Daikin Flash Streamer k odstraňování cizorodých částic, alergenů a zápachu pro zajištění trvale čistého vzduchu v interiéru.

Jsou plněny ekologičtějším chladivem R-32 s třetinovým GWP (Global Warming Potential) oproti běžněji používanému chladivu R-410A.

Jednotky se dají ovládat buď pomocí chytrého telefonu či tabletu s bezplatnou aplikací Daikin Online Controller, zatímco funkce WPS umožňuje snadné připojení k domácím sítím.