Novinky

Tepelné čerpadlo Daikin ještě výhodněji

31. 1. 2024

Do konce března 2024 máte šanci k tepelnému čerpadlu Daikin Altherma 3 R MT získat buď zásobník na teplou vodu zdarma, nebo slevu ve výši až 60 000 Kč!

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 R MT se hodí do většiny domů s potřebou energie na vytápění a ohřev vody od 10 kW do 15 kW. Venkovní jednotku ERRA můžete v rámci zmíněné slevové akce zkombinovat buď s malou nástěnnou vnitřní jednotkou, nebo volně stojící jednotkou s integrovaným zásobníkem na vodu.

Povíme vám, jaká jsou jejich specifika a čím se liší, abyste se mohli snadněji rozhodnout, jaká verze je pro vás nejvhodnější.

 

Vnitřní jednotky

Nástěnný model (typu ETBH) je velmi kompaktní, šetří prostor. Má elegantní design, takže krásně splyne s dalšími spotřebiči třeba v kuchyni. Potřebujete k němu ale externí bojler a právě ten máte šanci do konce března 2024 získat zdarma. Pokud tedy máte v domácnosti vyšší spotřebu teplé vody, sáhněte po této variantě.

 

Volně stojící jednotka s integrovaným zásobníkem na teplou vodu (o objemu 180, nebo 230 litrů) vytopí celý dům a bezpečně pokryje běžnou spotřebu vody v domácnosti. Protože máte vše potřebné v jednom zařízení, ušetříte čas při instalaci. Pokud si v naší slevové akci vyberete tuto vnitřní jednotku, získáte ji za cenu té nástěnné, čili se slevou až 60 000 Kč!

 

Bojler

Nerezový zásobník na teplou vodu (typ EKHWS) je v akci dostupný v objemech 250 a 300 litrů. Ohřeje vodu z 10 °C na 50 °C za pouhých 60 minut a v potřebných intervalech také automaticky ohřívá vodu na 60 °C, eliminuje tak množení bakterií.

 

Dotace

Na nákup tepelného čerpadla můžete čerpat státní dotaci. Zjistíme, na jakou částku dosáhnete, a celý proces vyřídíme zdarma za vás.

 

Aktuální státní podpora na tepelná čerpadla z programů SFŽP:

 

Máte o tepelné čerpadlo zájem? Vyplňte nám krátký formulář a my se vám ozveme s nezávaznou nabídkou přímo pro vás.