Novinky

Čistička vzduchu Daikin jako dárek ke klimatizaci multisplit

4. 4. 2024

Teď je ten správný čas na pořízení klimatizace! Nyní navíc získáte dárek v hodnotě 10 000 Kč!

Chcete prožít nejen letošní horké léto v maximální pohodě? Neváhejte s pořízením klimatizace. Při včasném objednání můžete mít klimatizaci doma již na začátku léta. Nyní navíc získáte ke klimatizaci Daikin multisplit výkonnou čističku vzduchu v hodnotě 10 000 Kč ZDARMA. Stačí se zaregistrovat a my vše zařídíme! 

Klimatizace multisplit je skvělou volbou do každého domova. K jedné venkovní jednotce můžete připojit až pět vnitřních jednotek libovolné řady a stylu. Ty pak budete moci nainstalovat a připojit do jakékoliv místnosti chcete, ať už je to obývací pokoj nebo ložnice. Klimatizace Daikin jsou navíc tak tiché, že o nich nebudete ani vědět, takže se nemusíte obávat, že by vás rušily při spánku. Vnitřní jednotky lze ovládat nezávisle na sobě za pomocí aplikace Onecta.

Investice do multisplit klimatizace se vám vyplatí, protože ji využijete po celý rok. Klimatizace totiž nejen chladí, ale také vytápí! A vy tak získáte ve svém domově ideální klima po celý rok.

Čistička vzduchu Daikin jako dárek

Čistička vzduchu je vhodnou součástí do každého domova, a proto jsme se rozhodli vám ji při nákupu klimatizace do 31. 5. 2024 a její instalaci do konce srpna 2024 nabídnout jako dárek! Čistička vzduchu Daikin MCK55W je vybavena funkcí Flash Streamer, která ze vzduchu odstraňuje alergeny, jako jsou pyly a plísně, a dokonce vás zbaví nepříjemných pachů. Díky zabudované nádrži na vodu také udržuje v místnosti komfortní úroveň vlhkosti. Navíc je vybavena výkonným HEPA filtrem, který vydrží až 10 let, proto nehrozí vysoké náklady na údržbu.

Čističku můžete nechat pracovat i přes noc! Je tak tichá, že vás nebude rušit ani při spánku.

Využijte dotace

Na pořízení multisplitové klimatizace Daikin můžete získat státní dotace, a to až 60 000 Kč pro rodinný dům nebo 18 000 Kč pro byt! Na jakou částku dotace dosáhnete nejen zjistíme, ale navíc celý proces vyřídíme za vás, a to zdarma.

Máte o klimatizaci Daikin multisplit zájem? Vyplňte formulář ZDE a my se vám ozveme s nezávaznou nabídkou přímo pro vás!