Novinky

Pořiďte si klimatizaci ve verzi multisplit a získejte 1 vnitřní jednotku ZDARMA

20. 9. 2023

V létě chladí, v zimě hřeje. Multisplitová klimatizace je perfektní volbou, když chcete zajistit ideální teplotu v několika místnostech. K jedné venkovní multisplit jednotce můžete připojit až 5 jednotek vnitřních, a to libovolné řady či stylu. Pokud si vyberete z řad Comfora a Perfera do 30. 11., získáte jednu vnitřní jednotku zdarma! Toužíte po jiné jednotce z naší nabídky? Sleva vás ani tak nemine. Odečteme vám cenu akčních modelů z ceny vaší multisplit sestavy.

 

 

Comfora

Pokud do svého domova zvolíte klimatizační jednotku Comfora, brzy zapomenete, že ji vůbec máte. Nejenže jsou její rozměry oproti ostatním klimatizacím malé, díky čemuž je nenáročná na prostor, ale také je během provozu téměř neslyšná. Stále je však vysoce účinná, odstraňuje alergeny a zajišťuje ve vašem domově čistý vzduch a celkový komfort.

 

Perfera

Perfera je vyšší řada klimatizací, s energetickou účinností A+++ v režimu chlazení i vytápění s přehledem splňuje podmínky pro dotaci na klimatizace (tepelná čerpadla vzduch-vzduch). Pokud ji budete využívat jako hlavní zdroj vytápění, můžete na její pořízení získat až 60 000 Kč z programu NZÚ. Dotaci za vás vyřídíme zdarma.

 

Podle vašich potřeb si můžete zvolit buď nástěnnou jednotku nebo parapetní. Nástěnná jednotka Perfera má snímač detekce pohybu, díky kterému rozpozná prázdnou místnost a přepne systém do úsporného režimu. 3D proudění vzduchu zajistí, aby i v koutech větších prostorů byla vždy ta správná teplota.

 

Parapetní jednotka je doplněna o funkci Heat Plus, která simuluje sálavé teplo po dobu 30 minut, což zajistí útulné teplo a pocit pohody.