Novinky

Vyhrajte tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3!

9. 10. 2023

Využijte jedinečné příležitosti a vyhrajte do Vánoc jedno z deseti tepelných čerpadel Daikin z produktové řady Daikin Altherma. Ostatní soutěžící, kteří nevyhrají, získají výjimečnou 20% slevu na nákup tepelného čerpadla.

Jak? Zaregistrujte se na webových stránkách Daikin a vyčkejte slosování. Prvních pět výherců bude společnost Daikin losovat 15. listopadu a dalším pěti udělá radost těsně před Vánocemi, 15. prosince.

 

REGISTRACE DO SOUTĚŽE

 

Kdo se zaregistruje, ale tepelné čerpadlo nevyhraje, získá alespoň 20% slevu na jeho pořízení. Všechna tepelná čerpadla z této slevové akce uvedeme do provozu do konce června 2024. Příští topnou sezónu už tedy můžete strávit s novým čerpadlem Daikin.

V případě výhry budete hradit jen náklady spojené s montáží, dopravou a uvedením čerpadla do provozu. Samozřejmostí je zachování prodloužené 7leté záruky (po registraci do programu Stand by me) i servisu po celou dobu životnosti čerpadla.

Tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou ideální do rodinných domů s tepelnou ztrátou do 14 kW – a to jak do novostaveb (pro maximální komfort), tak do rekonstrukcí (kde nemusíte měnit původní radiátory a rozvody topení).

Získejte špičkové a extrémně tiché tepelné čerpadlo od renomovaného, specializovaného výrobce. Daikin svá čerpadla navrhuje a vyrábí v Evropě – pro evropské klima. Částečně se dokonce vyrábí i u nás (v Brně).

Zkuste štěstí a zaregistrujte se ZDE!