Buďte v klidu a v teple

S Daikin Multi+

Pokud klimatizací Multi+ nahradíte své stávající topení, můžete ušetřit až 40 % výdajů za plyn, nebo až 75 % nákladů na elektřinu. Dodáme vám ji rychle, takže úsporu pocítíte už v této topné sezoně. Při splnění podmínek dotačního programu NZÚ máte šanci získat 60 000 Kč státní podpory pro rodinný dům, nebo 18 000 Kč pro byt.

Abyste mohli na Multi+ dotaci získat, musíte splnit dvě hlavní podmínky. Klimatizace musí být novým hlavním zdrojem vytápění ve vašem domě nebo bytě (a to minimálně s účinností třídy A++) a musí jít o náhradu starého neekologického kotle na tuhá paliva či elektrokotle nebo soustavy přímotopů.

U Multi+ máte jistotu, že požadovanou energetickou efektivitu splňuje. Při chlazení dokonce dosahuje třídy až A+++, při vytápění požadované A++ a B při ohřevu teplé vody pro domácnost.

Jak Multi+ funguje?

Je to jednoduché, pokud klimatizací zrovna topíte, pak dokáže zároveň i velmi efektivně ohřívat vodu. Jde totiž o tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, které si bere jen 25 % energie ze sítě a 75 % z okolního prostředí. Pokud ale potřebujete vzduch v místnostech zrovna chladit, máte tři možnosti. Buď se voda může zároveň ohřívat elektrickým dohřevem, a nebo si na ohřev nastavíte časovač, takže se bude voda ohřívat mimo dobu chlazení, a nebo si nastavíte priority (pro chlazení místností, nebo právě pro ohřev vody). Záleží tedy jen na vás. Multi+ vždy dokáže zajistit ideální klima v domě nebo bytě i teplou vodu pro domácnost.

Chci klimatizaci

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme během 2 pracovních dnů. Vybereme a doporučíme vám vhodné tepelné čerpadlo a zařídíme pro vás vše včetně dotace a instalace.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden