Snižte náklady na vytápění díky klimatizaci a dotacím

Díky státním dotacím můžete ušetřit náklady na pořízení klimatizace do vašeho domu či bytu. Vzhledem k tomu, že klimatizaci můžete využít i jako zdroj vytápění, ušetříte až 80 % nákladů na topení oproti elektrickému vytápění. Využijte našich služeb a pořiďte si klimatizaci již nyní!

Pokud budete vaši vestavnou klimatizaci používat i jako zdroj vytápění, můžete využít dotace v rámci programu Nová Zelená úsporám, a to ve výši až 60 000 Kč na rodinný dům nebo až 18 000 Kč na bytovou jednotku.

  • Díky dotaci získáte zpět až 50 % nákladů na výměnu starých neekologických kotlů na tuhá paliva (I. a II. emisní třídy) nebo na výměnu elektrického vytápění (elektrokotel, přímotopy).
    Státní podpora se vztahuje i na tzv. splitové (vestavné) klimatizace, tj. tepelná čerpadla vzduch-vzduch. Musí být ale hlavním zdrojem vytápění v domě/bytě a musí splňovat požadavky na energetickou efektivitu minimálně třídy A++.
  • Pro uznání dotací musíte být vlastníkem dokončeného rodinného domu, bytového domu, bytové jednotky nebo trvale obývaného rekreačního objektu.
  • Žádat o dotace můžete před zahájením, v průběhu nebo po dokončení instalačních prací.

Nyní je ideální čas na pořízení klimatizace. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Poradíme vám s výběrem spolehlivé klimatizační jednotky a zdarma za vás vyřídíme vše spojené s žádostí o dotaci. Zajistíme také instalaci a uvedení do provozu, včetně servisních služeb.

Chci klimatizaci s dotací

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme během 2 pracovních dnů. Vybereme a doporučíme vám vhodnou klimatizaci a zařídíme pro vás vše včetně dotace a instalace.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden