Novinky

Nová klimatizační jednotka Daikin Emura s luxusním designem

5. 10. 2022

Třetí generace jednotek Daikin Emura přichází se zbrusu novým designem, ale i vysokou účinností jak při chlazení tak při vytápění. Pokud z této klimatizace uděláte doma hlavní zdroj vytápění, můžete na ni získat až 60 000 Kč státní dotaci. Do konce listopadu na ni poskytujeme při instalaci v systému multisplit 20 % slevu.

Ladné křivky

Třetí generace jednotek Daikin Emura je k dispozici ve třech barvách – matně bílé, stříbrné a matně černé. Křivky předního i zadního panelu vytváří stíny, které zdůrazňují tvar jednotky a současně skrývají její ventilátor. Hru stínů pomáhá ještě více rozehrát pohyblivý přední panel.

Zaoblený vzhled se promítl i do nového dálkového ovládání, které je nyní jednodušší a uživatelsky přívětivější. Navíc je dostupné ve stejných třech barvách jako jednotky.

Inteligentní a krásná

Klimatizaci Daikin Emura můžete ovládat dálkovým ovladačem, hlasem díky chytrým domácím asistentům (například Google Assistant nebo Amazon Alexa), nebo mobilem prostřednictvím aplikace Onecta, která rovněž umožňuje nastavovat pro jednotky konkrétní programy, regulovat teplotu a provozní režim a získat přístup ke zprávám o spotřebě energie.

Speciálně navržené klapky klimatizace Emura využívají tzv. Coanda efektu a zajišťují tak maximální dosah proudu vzduchu i ve větších místnostech. Inteligentní snímač teploty kontroluje přítomnost osob v místnosti i teplotu vzduchu a signalizuje jednotce, aby buď nasměrovala proud vzduchu mimo osoby v místnosti, nebo do částí místnosti s nerovnoměrnou teplotou.

Kvalita vzduchu v interiéru se zejména v posledních letech stala důležitým tématem. Designéři nové řady jednotek Daikin Emura využili unikátní technologii Daikin Flash Streamer, která zachycuje škodlivé látky, jako jsou viry a bakterie, alergeny nebo pachové částice, a rozkládá je. Ke zlepšení kvality vzduchu přispívá i soustava filtrů – titanový deodorizační filtr, stříbrný filtr pro odstraňování alergenů i standardní prachový filtr.

Důraz na ochranu životního prostředí
Jednotka Daikin Emura je navržena tak, aby po celý rok podávala maximální výkon a poskytovala komfort v každém ročním období. Zároveň splňuje třídu sezónní účinnosti A++ až A+++ v režimu vytápění i chlazení, což vede k menšímu dopadu na životní prostředí i nižším účtům za energii.